O mně

Dana Valešová

„Starejme se o štěstí jiných a najdeme své vlastní.”

Letos to je již desátý rok, co se věnuji práci realitní makléřky. Po dokončení vysoké školy jsem pokračovala v postgraduálním studiu a hledala práci na přivýdělek. Oslovila mě nabídka práce pro Bonus Brno, ještě tehdejší Bonus ze skupiny Bonusgroup. Po půl roce jsem pochopila, že makléřina mi nabídne mnohem lepší možnost realizace, než akademický svět a začala se této práci věnovat naplno.

Tehdy to byla náhodná volba. Když jsem nastupovala, vůbec jsem netušila, že budu s firmou Mirka Pokorného spolupracovat na tak dlouho. Ale pokud chci zůstat v realitách, opravdu nevím o nikom lepším v mnoha směrech. Pro mě je práce především o lidech a my v Bonusu Brno jsme skvělý tým, vzájemně se podporujeme, Mirek přichází stále s něčím novým, a to je pro mě výzva. Nejsme jen nudná realitní kancelář. Letos jsme se napřiklad pustili do výkupů orné půdy a je to zajímavá změna.

Na úspěchu, ať už v realitách nebo v jakémkoliv jiném oboru se podílí spousta věcí a každý by měl využít naplno svůj potenciál. Já osobně pracuji stále s pokorou, úsměvem a pozitivním přístupem. Nepracuji od rána do večera, ale když už se do něčeho dám, jedu naplno. Baví mě pracovat s lidmi. Je pro mě motivující, když jsou klienti spokojení, to potom těší i mě. Firemní zázemí, touha po úspěchu a léta zkušeností mě naučily řešit i složitější případy, které by jiní třeba už vzdali. V neposlední řadě mě motivují úspěchy mých kolegů.

Jako každá práce s lidmi je makléřování někdy vyčerpávající, proto ráda relaxuji, zejména o víkendech, které si nechávám pro sebe a své soukromí, často jezdívám na chalupu na Vysočinu. V létě ráda jezdím k moři, letos jsem byla v Chorvatsku a na Kypru. V zimě zase na hory, zimní dovolená mě teprve čeká, už se moc těším.