REFERENCE

Profesionální a přitom milé jednání, rychlá reakce.

Ondřej Petovský

Perfect! Really very helpful, more than one would expect. Very friendly, nice and professional!

Jiří Heidinger

Paní Valešová byla po celou dobu naší komunikace velice milá, ochotná, odpovídala rychle na dotazy, vše vysvětlila a neměl jsem žádný problém.

Jan Synáček

Dobrá práce, profesionální a přitom lidský přístup. Děkuji paní Daně Valešové za příkladnou organizaci celého obchodního případu. Férové jednání a co se dohodlo, to se událo. Za svou osobu můžu jenom doporučit.

Martýnková

Dobrý den, Děkuji za spolupráci a přeji plno dalších prodaných nemovitostí a spokojených klientů. Za sebe si dovolím říci, že jsem spokojený byl. Ať se Vám daří

Přemysl G.

Opatřuje si znalosti o předmětu prodeje. pracuje pečlivě se zájemci a pomáhá řešit obtížné problémy. Je velmi nápaditá a iniciativní.

Jiří Beneš

S paní Valešovou, která se věnuje prodeji našeho domu jsme maximálně spokojeni. Je moc empatická, spolehlivá, vždy nám přesně vysvětlí naše dotazy, informuje o následných krocích, své práci rozumí.

Iva Horáková

Opravdu nemám co vytknout. Profesionální jednání, velmi dobrá komunikace, vše bylo včas a bez odkladů. Špičková prezentace nemovitosti. Určitě budu doporučovat.

Rudolf Konečný

Dobrý den, „V roce 2016 jsem se rozhodla pro koupi vlastního bytu a během několika měsíčního hledání toho nejlepšího bydlení jsem se setkala s několika makléři. Paní Ing. Valešová měla již od první chvíle velmi příjemné a profesionální vystupování. Všem ji mohu jedině doporučit, protože jedině díky její vstřícnosti a velké ochotě jsem získala nádherné bydlení v jedné z nejlepších lokalit v Brně a jsem jí za to nesmírně vděčná. S její prací jsem byla velmi spokojena, především pak díky skvělé komunikaci, rychlé domluvě a včasném informování o všem důležitém. Pokud hledáte spolehlivého makléře, který Vám se vším pomůže, pak je RK Century 21 a jmenovitě paní Ing. Valešová tou správnou volbou.“ Děkuji za vše.

Klára H.

Zaujala jsem Vás? Napište mi.