Videoprohlídky

Vzpomínáte na doby, kdy nebyl internet? Ne? Tak tedy malá sonda do nedávné historie -  nemovitosti se prodávaly na základě tištěné inzerce v novinách, např.: Prodám byt 2+kk v Líšni, hezky výhled. Dnes byste s takovým inzerátem těžko uspěli. Zatím je běžná inzerce na internetu s rozsáhlým popisem a stále lepšími fotografiemi. Čas neúprosně letí, technické možnosti se posunují ku předu mílovými kroky. V současné konkurenci  již ale běžná inzerce i s těmi nejlepšími fotkami nestačí. Nastupuje doba videoprohlídek. Video je prostě "in".

 

Samotné natočení videoprohlídky zabere 1-2 hodiny, dle velikosti dané nemovitosti. Video je následně sestříháno a připraveno pro export na největší realitní servery. Natočení i sestřihání přenechávám profesionálovi, který díky svým zkušenostem zabezpečí kvalitní výsledek videoprohlídky. Následně přijde řada na mě a já kvalitně zabezpečím samotný prodej nemovitosti.

 

I dle mých zkušeností natočit při prodeji videoprohlídku se vyplatí. Ušetří to čas Vám, mně, ale i kupujícím. Ptáte se:  „Jak je to možné?“. Jednoduše, protože na prohlídku přijde kupující, který již má přesnou představu o tom, jak Vaše nemovitost vypadá. Prohlídka se tak může stát již pouze formální záležitostí, při níž se kupující ujistí, že Vaše nemovitost je pro něj skutečně ta pravá.

 

I Vám můžu v rámci prodeje zajistit kvalitní videoprohlídku, která pomůže najít kupujícího pro Vaší nemovitost s maximálním ušetřením Vašeho času.

Pokud se tedy chystáte kvalitně prodat Vaší nemovitost, zavolejte a kromě kvalitních fotografií a inzerce, Vaší nemovitost odprezentuji i videem. Pomůžu Vám udržet krok s dobou.

OV 3+1 Kotlářská, Brno - Veveří

ŘRD 7+kk, Náměšť nad Oslavou